BG 56 Benzínový foukač

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Lehký benzinový foukač s dobrým poměrem hmotnosti na jednotku výkonu. Odstraňuje z ploch rychle spadané listí a posečenou trávu. OSOBNÍ ODBĚRProdejna: Strojnická 49, 331 01 Stod nebo výdejní místo: Rol.náměstí 20/6, 312 00 Plzeň - Lobzy . PŘI OSOBNÍM ODBĚRU MONTÁŽ A PŘEDVEDENÍ ZDARMA.

Dostupnost Do 5 dnů u Vás
Běžná cena 6 890 Kč
Ušetříte 1 290 Kč (–19 %)
Cena 4 628,10 Kč / ks bez DPH
5 600 Kč / ks    
Na splátky již od 197 Kč
Kód produktu 9727
Kategorie Foukače, vysavače a rosiče
Záruka Prodloužená záruka 3 roky
 

BG 56 benzínový foukač

Lehký benzinový foukač s dobrým poměrem hmotnosti na jednotku výkonu. Odstraňuje z ploch rychle spadané listí a posečenou trávu. Vysoký výkon při nízkých emisích škodlivin díky motoru 2-MIX. Páčka plynu s aretací a tlačítkem STOP.

BG 56

Sériová výbava

 2-MIX
 
 • 2-MIX

  Při výplachu se mezi spálenou náplň ve spalovacím prostoru a čerstvou náplň v klikové skříni dostává vzduchová vrstva neobsahující palivo. Tento polštář snižuje při změně zatížení motoru ztráty při výplachu obsahující palivo – a tím i zatěžování člověka a životního prostředí.

  Ruční palivové čerpadlo

 • Ruční palivové čerpadlo

  Ručním palivovým čerpadlem lze tlakem palce čerpat palivo do karburátoru. Tím se po delší provozní přestávce nářadí sníží počet zatažení za startovací lanko. Veškeré motorové nářadí pro ošetřování zeleně a všechny foukače jsou vybaveny ručním palivovým čerpadlem.

  Ochranné brýle

 • Ochranné brýle

  Pro Vaši bezpečnost jsou sériově dodávány ochranné brýle. Brýle jsou dobře odvětrávány zezadu a mají širokou boční ochranu.(ilustrativní obr.)

  Ovládání jednou rukou 2

 • Ovládání jednou rukou

  Ovládací prvky pro řízení motoru jsou umístěny v rukojeti. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s ovládacími prvky je umístěna nad středem skříně. Ovládání nářadí je snadné a komfortní, protože ruka zůstává na rukojeti. Nářadí je možné nosit libovolně vpravo nebo vlevo (obr. podobný).

Výbava pro dodatečné doplnění

ElastoStart

 • ElastoStart

  Jako následek kompresního tlaku vznikají při nahazování dvoutaktního motoru trhavé síly, které zatěžují svaly a klouby. ElastoStart je významně snižuje. Speciální tlumící prvek ve startovací rukojetí se protáhne v závislosti na tažné síle a způsobí tak, že je startování stejnoměrné bez trhavých silových špiček.

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.

Podobné produkty

 • SH 86 Kód: 8175
  Do 5 dnů u Vás Značka: STIHL Záruka: Prodloužená záruka 3 roky

  SH 86 výkonný foukač/vysavač s rozmělňovací hvězdici. 

  Původně: 9 190 Kč
  Ušetříte: 1 590 Kč (–17 %)

  6 280,99 Kč bez DPH 7 600 Kč / ks
Hmotnost 4.1 kg
Technické parametry: Zdvihový objem cm3 27,2 Hmotnost kg 1) 4,1 Výkon kW 0,7 Hladina akustického výkonu dB(A) 2) 104 Hladina akustického tlaku dB(A) 2) 90 Hodnota vibrací m/s2 3) 7,5 Objemový průtok vzduchu m3/h 4) 700 Objem palivové nádrže l 0,54

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace