Motorový foukač a vysavač STIHL SH 86 + motorový olej a golfová čepice STIHL ZDARMA, 1 rok záruky navíc

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

STIHL SH 86 výkonný foukač/vysavač s rozmělňovací hvězdici. 

1 rok záruky navíc zde záruka Stihl

DÁREK ZDARMA (dle skladového množství se může dárek lišit)

Součástí balení je to co vidíte na obrázku 

Dostupnost Do 5 týdnu u Vás
Balení do černé folie
Běžná cena 10 283 Kč
Ušetříte 308 Kč (–3 %)
Cena 8 244 Kč bez DPH
9 975 Kč / ks    
Kód produktu 8175
Značka STIHL
Kategorie Foukače, fukary listí a rosiče Stihl
Záruka 2+1 rok po registraci navíc
 

 Motorový foukač a vysavač STIHL SH 86

Ideální pro čištění větších ploch bez přístupu k elektrické přípojce. Velmi výkonný a snadno ovladatelný. Typické použití je při vysávání listí, ale spektrum použití je daleko širší. Snadnou přestavbu se může jeho funkce měnit z vysavače na foukač a naopak. Při přestavbě na vysávací funkci zpracuje namontovaná rozmělňovací hvězdice objem vysávaného materiálu až v poměru 12:1

Sériová výbava

 • Antivibrační systém

  Existující antivibrační systém snižuje vibrace na minimální míru a zaručuje tím i při delším použití komfort při práci.

  Antivibrační systém

 • ElastoStart

  Jako následek kompresního tlaku vznikají při nahazování dvoutaktního motoru trhavé síly, které zatěžují svaly a klouby. ElastoStart je významně snižuje. Speciální tlumící prvek ve startovací rukojetí se protáhne v závislosti na tažné síle a způsobí tak, že je startování stejnoměrné bez trhavých silových špiček.

  ElastoStart

 • 2-MIX

  Při výplachu se mezi spálenou náplň ve spalovacím prostoru a čerstvou náplň v klikové skříni dostává vzduchová vrstva neobsahující palivo. Tento polštář snižuje při změně zatížení motoru ztráty při výplachu obsahující palivo – a tím i zatěžování člověka a životního prostředí.

  2-MIX_1

 • Páčka plynu s aretací s tlačítkem stop

  Plynovou páčku lze mezi volnoběhem a plným plynem zajistit v libovolné poloze. Krátké stisknutí palcem na tlačítko stop vede k vypnutí. Nářadí je pak automaticky opět připraveno k provozu.

  Páčka plynu s aretací s tlačítkem stop

 • Ochranné brýle

  Pro Vaši bezpečnost sériově dodávané ochranné brýle. Brýle jsou dobře odvětrávány zezadu a mají širokou boční ochranu.(obr. podobný)

  Ochranné brýle

 • Ovládání jednou rukou s měkkou zónou na rukojeti

  Ergonomicky tvarovaná rukojeť s měkkou částí. Ovládání nářadí je snadné a bezpečné a ruka zůstává na rukojeti. Plynovou páčku lze mezi volnoběhem a plným plynem zajistit v libovolné poloze. Zvláště při delší práci je to nepodcenitelné usnadnění práce..

  Ovládání jednou rukou s měkkou zónou na rukojeti

 • Ruční palivové čerpadlo

  Ručním palivovým čerpadlem lze tlakem palce čerpat palivo do karburátoru. Tím se po delší provozní přestávce nářadí sníží počet zatažení za startovací lanko. Veškeré motorové nářadí pro ošetřování zeleně a všechny foukače jsou vybaveny ručním palivovým čerpadlem.

  Ruční palivové čerpadlo

 • Závěsný popruh/závěsný systém

  Závěsné popruhy STIHL ulehčují zvláště při dlouhodobém používání práci. Nabízí velkou volnost pohybu a poskytují bezpečnost při použití nářadí. Závěsný popruh STIHL vhodný k příslušnému modelu je součástí sériové výbavy.

  Závěsný popruh

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.

Při osobním odběru montáž, předvedení a odborné zaškolení. OSOBNÍ ODBĚR JE MOŽNÝ POUZE NA PRODEJNĚ STOD.

Podobné produkty

Hmotnost 5.6 kg
Popis: Ideální pro čištění větších ploch bez přístupu k elektrické přípojce. Velmi výkonný a snadno ovladatelný. Typické použití je při vysávání listí, ale spektrum použití je daleko širší. Snadnou přestavbu se může jeho funkce měnit z vysavače na foukač a naopak. Při přestavbě na vysávací funkci zpracuje namontovaná rozmělňovací hvězdice objem vysávaného materiálu až v poměru 12:1
Technické parametry: Zdvihový objem cm3 27,2 Výkon kW 0,8 Hmotnost kg 1) 5,6 Hladina akustického tlaku dB(A) 2) 90 Hladina akustického výkonu dB(A) 3) 104 Hodnota vibrací vlevo m/s2 4) 2,5 Hodnota vibrací vpravo m/s2 4) 2,5 Objemový průtok vzduchu m3/h 5) 770 Max. průtok vzduchu m3/h 810 Objem palivové nádrže l 0,44 Výkon při max. otáčkách motoru ot 8.000

foukač stihl sh 86 v akci


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DZ Avatar autora | 18.10.2021
Dobré i pro ženy
5
LM Avatar autora | 26.11.2019
Zatím nemohu hodnotit, je to vánoční dárek.