Bosch GKF 550 ohraňovací frézka

 
Akce Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

GKF 550 Ohraňovací frézka. Výkon 550W.

Dostupnost Do 5 týdnu u Vás
Můžeme doručit do
15.4.2024
Běžná cena 2 528 Kč
Ušetříte 656 Kč (–25 %)
Cena 1 547 Kč bez DPH
1 872 Kč / ks    
Kód produktu 10502
Značka Bosch
Webová stránka značky bosch-professional.com/cz...
Kategorie Frézy
Záruka 2+1 rok po registraci navíc / 1+1 rok po registraci na IČO *
 

Ohraňovací frézka Bosch GKF 550

Popis:

Rychlé a kvalitní zastřihování máte ve svých rukou!
Kvalita frézování vždy pod kontrolou
Rychlé zastřihování
Pohodlné ovládání

Technické údaje:

Jmenovitý příkon* 550 W
Jmenovitý příkon* 550 W
Volnoběžné otáčky* 33.000 ot/min
Průměr upínací kleštiny* 6 mm
Hmotnost 1.4 kg


Rozsah dodávky:

Boční doraz
Válečkové vedení
Kopírovací objímka
Jednostranný vidlicový klíč 17 mm
Jednostranný vidlicový klíč 10 mm

Popis: Rychlé a kvalitní zastřihování máte ve svých rukou! Kvalita frézování vždy pod kontrolou Rychlé zastřihování Pohodlné ovládání
Technické parametry: Jmenovitý příkon* 550 W Volnoběžné otáčky* 33.000 ot/min Průměr upínací kleštiny* 6 mm Hmotnost 1.4 kg
Rozsah dodávky: Boční doraz Válečkové vedení Kopírovací objímka 2 609 110 223 Jednostranný vidlicový klíč 17 mm Jednostranný vidlicový klíč 10 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

První oficiální pobočka Bosche byla založena roku 1920 v Praze, kde také obchodovala s podnikem Laurin & Klement. Za dobu své přítomnosti na českém trhu si vybudovala firma Bosch image významného výrobce kvalitního ručního nářadí.

logo firmy bosch

Prodloužená záruka BOSCH PROFI na 3 roky (registrace zboží do 4 týdnů)

3-letá záruka platí pro profesionální modré elektrické nářadí a měřicí přístroje Bosch. Výjimku tvoří vysokofrekvenční nářadí, průmyslové akumulátorové šroubováky, pneumatické nářadí a příslušenství, které je součástí dodávky.

Podmínkou prodloužení záruky je online registrace výrobku do 4 týdnů od zakoupení. Záruční doba začíná běžet od data zakoupení výrobku.

Registraci prodloužené záruky můžeš provézt zadáním informací o výrobku prostřednictvím svého uživatelského účtu. Po dokončení registrace se vytvoří certifikát prodloužené záruky, který je nezbytný pro uplatnění záruky.

Certifikát bude uložený na tvém uživatelském účtu. Můžeš si ho i vytisknout nebo uložit jako dokument ve formátu PDF. Po přihlášení do svého uživatelského účtu máš také možnost spravovat své osobní údaje. Certifikát prodloužené záruky platí výhradně pro výrobek, který je na certifikátu uveden. Znamená to, že každý výrobek (elektrické nářadí, měřící přístroj, lithiový akumulátor či nabíječku) musíš zaregistrovat zvlášť.

V případě uplatnění reklamace je potřeba předložit certifikát prodloužené záruky společně s kopií prodejního dokladu. Údaje na certifikátu i prodejním dokladu se musí shodovat. Bezplatné vyzvednutí opravy jsi můžeš objednat online.

REGISTROVAT ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ BOSCH