GLL 3-80 multičárový laser

 
 

Multičárový laser GLL 3-80 1 horizontální čára a 2 vertikální čáry v rozsahu 360°.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 12 527 Kč
Ušetříte 4 354 Kč (–34 %)
Cena 6 755 Kč bez DPH
8 173 Kč / ks    
Kód produktu 8259
Značka Bosch
Webová stránka značky bosch-professional.com/cz...
Kategorie Měřící přístroje
Záruka 2+1 rok po registraci navíc / 1+1 rok po registraci na IČO *
 

Křížový laser Bosch GLL 3-80 P 

Popis:

Kompaktní multičárový laser pro všechny druhy použití ve vnitřním prostředí.
Neomezené možnosti použití: jedna horizontální čára a dvě vertikální čáry v rozsahu 360° umožňují četná nová použití pro současné vyznačování, vyrovnávání a nivelaci ve vnitřním prostředí.

Technické parametry:

Laserová dioda 640 NM/<1Mw/2
Model Bosch GLL 3-80 Professional + BS 150
Ochrana IP54
Pracovní dosah v průměru 80m (s přijímačem), 40m (bez přijímače)
Pracovní rozsah s cílovou tabulk 20 m
Přesnost měření +/- 0,2
Projekce 3x 360°
Řada produktu Bosch profi
Rozměry 159x75x141 mm
Rozsah samonivelace až +/- 4°
Stativový závit 1/4", 5/8"
Třída laseru 2

Rozsah dodávky:

  • nabíječka baterií
  • 4 x AA baterie
  • vložka pro Lbox

Podobné produkty

GLL 3-80 multičárový laser Kompaktní multičárový laser pro všechny druhy použití ve vnitřním prostředí •Neomezené možnosti použití: jedna horizontální čára a dvě vertikální čáry v rozsahu 360° umožňují četná nová použití pro současné vyznačování, vyrovnávání a nivelaci ve vnitřním prostředí. •Pracovní dosah 80 m (s přijímačem), 40 m (bez přijímače) •Přesnost nivelace ± 0,2 mm/m •Rozsah samonivelace až ± 4° •Laserová dioda/třída laseru 640 nm / < 1 mW/2 •Ochrana proti prachu a stříkající vodě IP 54 •Hmotnost 0,76 kg
Rozsah dodávky: Nabíječka baterií •4 x AA baterie - vložka pro Lbox
Technické parametry: Ochrana IP54 Pracovní dosah v průměru 80m (s přijímačem), 40m (bez přijímače) Pracovní rozsah s cílovou tabulk 20 m Laserová dioda 640 NM/<1Mw/2 Přesnost měření +/- 0,2 Projekce 3x 360° Řada produktu Bosch profi Rozměry 159x75x141 mm Rozsah samonivelace až +/- 4° Stativový závit 1/4", 5/8" Třída laseru 2

Praktické využití


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

První oficiální pobočka Bosche byla založena roku 1920 v Praze, kde také obchodovala s podnikem Laurin & Klement. Za dobu své přítomnosti na českém trhu si vybudovala firma Bosch image významného výrobce kvalitního ručního nářadí.

logo firmy bosch

Prodloužená záruka BOSCH PROFI na 3 roky (registrace zboží do 4 týdnů)

3-letá záruka platí pro profesionální modré elektrické nářadí a měřicí přístroje Bosch. Výjimku tvoří vysokofrekvenční nářadí, průmyslové akumulátorové šroubováky, pneumatické nářadí a příslušenství, které je součástí dodávky.

Podmínkou prodloužení záruky je online registrace výrobku do 4 týdnů od zakoupení. Záruční doba začíná běžet od data zakoupení výrobku.

Registraci prodloužené záruky můžeš provézt zadáním informací o výrobku prostřednictvím svého uživatelského účtu. Po dokončení registrace se vytvoří certifikát prodloužené záruky, který je nezbytný pro uplatnění záruky.

Certifikát bude uložený na tvém uživatelském účtu. Můžeš si ho i vytisknout nebo uložit jako dokument ve formátu PDF. Po přihlášení do svého uživatelského účtu máš také možnost spravovat své osobní údaje. Certifikát prodloužené záruky platí výhradně pro výrobek, který je na certifikátu uveden. Znamená to, že každý výrobek (elektrické nářadí, měřící přístroj, lithiový akumulátor či nabíječku) musíš zaregistrovat zvlášť.

V případě uplatnění reklamace je potřeba předložit certifikát prodloužené záruky společně s kopií prodejního dokladu. Údaje na certifikátu i prodejním dokladu se musí shodovat. Bezplatné vyzvednutí opravy jsi můžeš objednat online.

REGISTROVAT ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ BOSCH