Nivelační měřící lať pro optické přístroje, GR 500 AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

 
Akce Tip Efekt lupa
 

Nivelační teleskopická měřicí lať, určená pro rotační lasery, osazená libelou.

Dostupnost Do 5 dnů u Vás
Můžeme doručit do
3.5.2024
Běžná cena 1 399 Kč
Ušetříte 266 Kč (–19 %)
Cena 936 Kč bez DPH
1 133 Kč / ks    
Kód produktu 8507
Značka Bosch
Webová stránka značky bosch-professional.com/cz...
Kategorie Měřící přístroje
Záruka 2 roky
 
  • Pro GRL 400 H; GRL 300 HV; GRL 300 HVG; BL 200 GC; GOL 20 G/D; GOL 26 G/D Professional
  • Robustní, vysoce kvalitní hliníkový profil
  • Teleskopicky vysouvatelná do 5 m
  • Pro použití i v extrémních podmínkách
Popis: Nivelační teleskopická měřicí lať, určená pro rotační lasery, osazená libelou.Pro GRL 400 H, GRL 300 HV, GRL 300 HVG, BL 200 GC, GOL 20 G/D, GOL 26 G/D Professional Robustní, vysoce kvalitní hliníkový profil Teleskopicky vysouvatelná do 5 m Pro použití i v extrémních podmínkách
Technické parametry: Délka 5 m Části 5 Měrné jednotky m/cm Materiál Hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

První oficiální pobočka Bosche byla založena roku 1920 v Praze, kde také obchodovala s podnikem Laurin & Klement. Za dobu své přítomnosti na českém trhu si vybudovala firma Bosch image významného výrobce kvalitního ručního nářadí.

logo firmy bosch

Prodloužená záruka BOSCH PROFI na 3 roky (registrace zboží do 4 týdnů)

3-letá záruka platí pro profesionální modré elektrické nářadí a měřicí přístroje Bosch. Výjimku tvoří vysokofrekvenční nářadí, průmyslové akumulátorové šroubováky, pneumatické nářadí a příslušenství, které je součástí dodávky.

Podmínkou prodloužení záruky je online registrace výrobku do 4 týdnů od zakoupení. Záruční doba začíná běžet od data zakoupení výrobku.

Registraci prodloužené záruky můžeš provézt zadáním informací o výrobku prostřednictvím svého uživatelského účtu. Po dokončení registrace se vytvoří certifikát prodloužené záruky, který je nezbytný pro uplatnění záruky.

Certifikát bude uložený na tvém uživatelském účtu. Můžeš si ho i vytisknout nebo uložit jako dokument ve formátu PDF. Po přihlášení do svého uživatelského účtu máš také možnost spravovat své osobní údaje. Certifikát prodloužené záruky platí výhradně pro výrobek, který je na certifikátu uveden. Znamená to, že každý výrobek (elektrické nářadí, měřící přístroj, lithiový akumulátor či nabíječku) musíš zaregistrovat zvlášť.

V případě uplatnění reklamace je potřeba předložit certifikát prodloužené záruky společně s kopií prodejního dokladu. Údaje na certifikátu i prodejním dokladu se musí shodovat. Bezplatné vyzvednutí opravy jsi můžeš objednat online.

REGISTROVAT ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ BOSCH