Robotická sekačka STIHL MI 422 PC + tričko STIHL ZDARMA, 1 rok záruky navíc

 
Akce Tip Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 3
 

STIHL MI 422 PC je chytrá a všestranná robotická sekačka pro dokonalou údržbu trávníků střední výměry, až do 1000 m².

1 rok záruky navíc zde záruka Stihl

DÁREK ZDARMA (dle skladového množství se může dárek lišit)

Dostupnost Vyprodáno
Balení do černé folie
Běžná cena 41 990 Kč
Ušetříte 8 398 Kč (–20 %)
Cena 27 762 Kč bez DPH
33 592 Kč / ks    
Kód produktu 10537
Značka STIHL
Kategorie Robotické sekačky na trávu
Záruka 2+1 rok po registraci navíc
 
Robotická sekačka STIHL MI 422 PC
 

VIKING iMow MI 422 PC je chytrá a všestranná robotická sekačka pro dokonalou údržbu trávníků střední výměry, až do 1000 m². Pomocí integrovaného datového připojení (zdarma v ceně sekačky) lze sekačku pohodlně ovládat prostřednictvím aplikace na chytrém telefonu. Chytrým zařízením mohou uživatelé vzdáleně měnit a kontrolovat vyžínací plán, sledovat aktuální polohu sekačky nebo sledovat aktuální údaje o práci, kterou sekačka právě odvedla. Robotická sekačka se dokáže hbitě pohybovat po malých a středně velkých travnatých plochách. Díky kompaktním rozměrům a skvělým manévrovacím schopnostem dokáže skvěle posekat i úzké zahrady, snímače zaregistrují kontakt s objektem a sekačka si najde novou cestu. iMow sekačka umí víc než posekat trávník, vrátit se do dokovací stanice a nabít baterii. Robotická sekačka svojí podstatou sekání stébla trávy velmi jemně mulčuje a jsou tak velmi snadno zapravována do travního drnu. Tímto způsobem vrací živiny do půdy jako organické hnojivo.

 

Sériová výbava

KOLA 2

 

 

 

 

 • Kola

  Také v místech s hustějším růstem trávy, v nepravidelném terénu i v mírném svahu (až 35%) se robotická sekačka pohybuje naprosto spolehlivě. Přispívají k tomu i profilovaná samočistící kola s klidným chodem.

  LCD displej_1
 • Kontrastní LCD displej

  Všechna nastavení je možno zobrazit na displeji s intuitivním uživatelským rozhraním. Díky vysokému kontrastu je displej snadno čitelný i ve slunečním světle. U modelů MI série 6 je navíc konzola displeje snadno vyjmutelná z těla sekačky, takže se nemusíte při programování shýbat.

  ochrana proti kráděží
 • Integrovaná ochrana proti krádeži

  V případě neoprávněné manipulace se sekačkou vydá přístroj akustický výstražný signál.

  aplikace iMow_1

 • Přístup prostřednictvím aplikace iMow

  Robotické sekačky označené písmenem C lze ovládat také prostřednictvím aplikace iMow na tabletu nebo telefonu. Chytrým zařízením mohou uživatelé vzdáleně měnit a kontrolovat vyžínací plán, sledovat aktuální polohu sekačky nebo sledovat aktuální údaje o práci, kterou sekačka právě odvedla. Sekačka má přístup k internetu pomocí datového připojení, a to zcela zdarma. Uživatelé se tak nemusí bát dalších měsíčních či ročních poplatků za připojení sekačky k internetu. Aplikace Viking iMow je ke stažení v obchodech iTunes pro platformu iOS a Google Play pro platformu Android.

  mulčovaní
 • Mulčování

  Při sekání trávníku se jemně posečená tráva vrací do travního drnu a tak se navrací zpět do půdy prospěšné živiny. Robustní mulčovací nůž je velmi ostrý delší a jeho životnost se prodlužuje i tím, že automaticky mění směr pohyby a využívány jsou tak obě strany ostří. Výměna nože je velmi snadná i bez použití nářadí.

   
 

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.

Podobné produkty

Hmotnost 9 kg
Technické parametry: Naměřená hladina akustického tlaku LpAdB(A) 49 Faktor nejistoty K KpAdB(A) 2 Hmotnostkg 9 Balení (d/š/v)cm 99 x 59 x 31 Typ akumulátoru Lithium-iontový akumulátor 194 Wh 29 V / 6,8 Ah Maximální plocha sečením² až 1.000 Optimální plocha sečením² až 650 Nastavování výšky sečení 15stupňové (centrální)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: