Bosch GSH 11 VC sekací kladivo s SDS-max

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 2
 

GSH 11 VC Sekací kladivo s SDS-max Professional. Příkon 1 700 W, příklep 23 J

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 26 029 Kč bez DPH
31 495 Kč / ks    
Kód produktu 8467
Značka Bosch
Webová stránka značky bosch-professional.com/cz...
Kategorie Sekací kladiva
Záruka 2+1 rok po registraci navíc / 1+1 rok po registraci na IČO *
 

Sekací kladivo s SDS max GSH 11 VC Bosch Profesional

Popis:

Nejsilnější 11kg bourací kladivo od firmy Bosch

 • Nejlepší poměr výkonu a hmotnosti díky motoru 1 700 W a energii příklepu 23 J při hmotnosti pouze 11,4 kg (podle EPTA)
 • Nepatrné vibrace pouze 8 m/s² díky oddělené hlavní a postranní rukojeti a optimalizovanému příklepovému mechanismu, který minimalizuje vibrace tam, kde vznikají
 • Optimální manipulace při práci směrem k zemi díky typické podlouhlé konstrukci bouracího kladiva

 

Technické údaje:

Jmenovitý příkon 1 700 W
Energie příklepu 23 J
Počet příklepů při jmenovitých otáčkách 900 - 1700 úderů za minutu
Hmotnost bez kabelu 11,4 kg
Upínání nástrojů SDS-max
Sekání Hodnota emise vibrací ah 8 m/s
Nepřesnost K 1,5 m/s
 
Rozsah dodávky:
Špičák
Utěrka na nářadí
Transportní kufr
Tuba na tuk
Přídavná rukojeť

Podobné produkty

 • Bosch GSH 11 E Doprava zdarma Kód: 9692
  Bosch GSH 11 E sekací kladivo s SDS-max
  Momentálně nedostupné
  GSH 11 E Professional Sekací kladivo s SDS-max....

  Původně: 23 812 Kč
  Ušetříte: 7 312 Kč (–30 %)

  13 636 Kč bez DPH 16 500 Kč
PŘÍKON 1700 W
Rychloupínací systém SDS SDS-MAX
Popis: Dlouhá životnost díky robustním kovovým součástem Nastavitelná intenzita příklepu pro optimální přizpůsobení příslušnému použití a materiálu Servisní displej pro předběžné upozornění na nutnost výměny uhlíků Vario-Lock: 12násobné nastavení polohy sekáče pro přizpůsobení příslušné pracovní situaci (např. při použití se sekáči na dlaždice) Konstantní elektronika udržuje konstantní výkon i při zatížení Vypínač snadno dosažitelný z hlavní rukojeti Součástí dodávky špice RTec Speed pro okamžité použi
Technické parametry: Jmenovitý příkon 1 700 W Energie příklepu 23 J Počet příklepů při jmenovitých otáčkách 900 - 1700 úderů za minutu Hmotnost bez kabelu 11,4 kg Upínání nástrojů SDS-max Sekání Hodnota emise vibrací ah 8 m/s Nepřesnost K 1,5 m/s
Rozsah dodávky: Špičák 2 608 690 167 Utěrka na nářadí Transportní kufr Tuba na tuk č. ND 1 615 430 010 Přídavná rukojeť ET-č. 1 615 132 129

sekací kladivo gsh 11 vc v akci


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

První oficiální pobočka Bosche byla založena roku 1920 v Praze, kde také obchodovala s podnikem Laurin & Klement. Za dobu své přítomnosti na českém trhu si vybudovala firma Bosch image významného výrobce kvalitního ručního nářadí.

logo firmy bosch

Prodloužená záruka BOSCH PROFI na 3 roky (registrace zboží do 4 týdnů)

3-letá záruka platí pro profesionální modré elektrické nářadí a měřicí přístroje Bosch. Výjimku tvoří vysokofrekvenční nářadí, průmyslové akumulátorové šroubováky, pneumatické nářadí a příslušenství, které je součástí dodávky.

Podmínkou prodloužení záruky je online registrace výrobku do 4 týdnů od zakoupení. Záruční doba začíná běžet od data zakoupení výrobku.

Registraci prodloužené záruky můžeš provézt zadáním informací o výrobku prostřednictvím svého uživatelského účtu. Po dokončení registrace se vytvoří certifikát prodloužené záruky, který je nezbytný pro uplatnění záruky.

Certifikát bude uložený na tvém uživatelském účtu. Můžeš si ho i vytisknout nebo uložit jako dokument ve formátu PDF. Po přihlášení do svého uživatelského účtu máš také možnost spravovat své osobní údaje. Certifikát prodloužené záruky platí výhradně pro výrobek, který je na certifikátu uveden. Znamená to, že každý výrobek (elektrické nářadí, měřící přístroj, lithiový akumulátor či nabíječku) musíš zaregistrovat zvlášť.

V případě uplatnění reklamace je potřeba předložit certifikát prodloužené záruky společně s kopií prodejního dokladu. Údaje na certifikátu i prodejním dokladu se musí shodovat. Bezplatné vyzvednutí opravy jsi můžeš objednat online.

REGISTROVAT ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ BOSCH