Bosch GIM 60 digitální vodováha AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Přesná digitální vodováha GIM 60.

Dostupnost Do 5 dnů u Vás
Můžeme doručit do
12.12.2023
Běžná cena 4 598 Kč
Ušetříte 1 258 Kč (–27 %)
Cena 2 760 Kč bez DPH
3 340 Kč / ks    
Kód produktu 8382
Značka Bosch
Webová stránka značky bosch-professional.com/cz...
Kategorie Vodováhy
Záruka 2 roky
 

Měří přesně sklony ve stupních, procentech nebo milimetrech/metrech
Směrové šipky a akustické signály při 0° a 90° pro jednoduché vyrovnávání
Automatické otáčení naměřených hodnot na displeji při práci nad hlavou


Další výhody:
Zvukový signál při 0° a 90°
Jednoduchá funkce kalibrace pro trvalou přesnost
Robustní hliníkový kryt
Šikmý, dobře čitelný displej
Dvě libely umožňují využití jako klasické vodováhy
Pohodlnější přemisťování a větší bezpečnost díky příruční brašně
Ochrana IP 54

Popis: Přesná digitální vodováha Výhoda pro uživatele: Měří přesně sklony ve stupních, procentech nebo milimetrech/metrech Směrové šipky a akustické signály při 0° a 90° pro jednoduché vyrovnávání Automatické otáčení naměřených hodnot na displeji při práci nad hlavou Další výhody: Zvukový signál při 0° a 90° Jednoduchá funkce kalibrace pro trvalou přesnost Robustní hliníkový kryt Šikmý, dobře čitelný displej Dvě libely umožňují využití jako klasické vodováhy Pohodlnější přemisťování a větší bezpečnost díky příruční brašně Ochrana IP 54
Technické parametry: Délka 60 cm Měřicí rozsah 0–360° (4x 90°) Přesnost měření - elektronika 0°/90° ± 0,05° Přesnost měření, elektronika při 1°–89° Přesnost měření vodováhy ± 0,057° = ± 1 mm/m Hmotnost cca 0.7 kg Délka 608 mm Šířka 27 mm Výška 59 mm Měrné jednotky °, %, mm/m upínání stativu 1/4"
Rozsah dodávky: 4x baterie 1,5 V AA Ochranné pouzdro

digitální vodováha gim 60 v akci


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

První oficiální pobočka Bosche byla založena roku 1920 v Praze, kde také obchodovala s podnikem Laurin & Klement. Za dobu své přítomnosti na českém trhu si vybudovala firma Bosch image významného výrobce kvalitního ručního nářadí.

logo firmy bosch

Prodloužená záruka BOSCH PROFI na 3 roky (registrace zboží do 4 týdnů)

3-letá záruka platí pro profesionální modré elektrické nářadí a měřicí přístroje Bosch. Výjimku tvoří vysokofrekvenční nářadí, průmyslové akumulátorové šroubováky, pneumatické nářadí a příslušenství, které je součástí dodávky.

Podmínkou prodloužení záruky je online registrace výrobku do 4 týdnů od zakoupení. Záruční doba začíná běžet od data zakoupení výrobku.

Registraci prodloužené záruky můžeš provézt zadáním informací o výrobku prostřednictvím svého uživatelského účtu. Po dokončení registrace se vytvoří certifikát prodloužené záruky, který je nezbytný pro uplatnění záruky.

Certifikát bude uložený na tvém uživatelském účtu. Můžeš si ho i vytisknout nebo uložit jako dokument ve formátu PDF. Po přihlášení do svého uživatelského účtu máš také možnost spravovat své osobní údaje. Certifikát prodloužené záruky platí výhradně pro výrobek, který je na certifikátu uveden. Znamená to, že každý výrobek (elektrické nářadí, měřící přístroj, lithiový akumulátor či nabíječku) musíš zaregistrovat zvlášť.

V případě uplatnění reklamace je potřeba předložit certifikát prodloužené záruky společně s kopií prodejního dokladu. Údaje na certifikátu i prodejním dokladu se musí shodovat. Bezplatné vyzvednutí opravy jsi můžeš objednat online.

REGISTROVAT ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ BOSCH