Zahradní traktor STIHL RT 5097 + Tričko STIHL + motorový olej ZDARMA, 1 rok záruky navíc

 
Tip Doprava zdarma Efekt lupa
 

 STIHL RT 5097 výkonný zahradní traktor se snadnou a pohodlnou obsluhou. Pro péči o velké plochy až do 6.000 m².

1 rok záruky navíc zde záruka Stihl

DÁREK ZDARMA (dle skladového množství se může dárek lišit)

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 99 350 Kč
Ušetříte 2 980 Kč (–3 %)
Cena 79 645 Kč bez DPH
96 370 Kč / ks    
Kód produktu 13982
Značka STIHL
Kategorie Zahradní traktory
Záruka 2+1 rok po registraci navíc
 
Zahradní traktor STIHL RT 5097

 

Výkonný zahradní traktor RT 5097 se snadnou a pohodlnou obsluhou, s odpruženým sedadlem pohodlně nastavitelným pro různou tělesnou velikost uživatele, snadnou dosažitelností všech ovládacích prvků. Pro péči o velké plochy až do 6.000 m². Se speciálním jednopedálovým ovládáním pojezdu STIHL a sběrným košem na trávu o objemu 250 litrů. 344 cm3, 6,5 kW/8,8 k, 228 kg.

Sériová výbava

 • Elektromagnetická nožová spojka (EBC)

  Z ovládacího panelu lze nože žacího ústrojí snadno zapnout nebo vypnout.

Pneumatiky

 • Pneumatiky se speciálním profilem

  Velké pneumatiky se speciálním profilem šetří trávník a skoro nezanechávají stopy.

nastavení výšky sečení

 • Centrální nastavení výšky sečení

  Páka k centrálnímu nastavení výšky sečení je umístěna přímo vedle sedačky - tak se dá výška sečení libovolně nastavovat v rozsahu stupnice od 1 do 8.

rámová konstrukce

 • Robustní rámová konstrukce

  Robustní konstrukce rámu zajišťuje dostatečnou stabilitu traktoru a komfortní jízdu. Kompaktní konstrukce traktoru STIHL vyniká také při práci s přídavnými adaptéry, jako je třeba souprava na odklízení sněhu.

Odpružené a nastavitelné sedadlo

 • Odpružené a nastavitelné sedadlo

  Polohu sedadla je možné upravit pro uživatele jakékoli výšky. Individuální nastavení podle výšky těla lze provést bez použití nástrojů.

Malý rádius otáčení

 • Malý rádius otáčení

  Díky kompaktnímu tvaru zahradních traktorů STIHL a malému poloměru otáčení jsou vhodné také pro úzké přechody mezi trávníky s hustými stromy a mnoha křovinami. Jasný výhled na přední stranu zajišťuje vysokou manévrovatelnost.

Nízká podlaha

 • Nízká podlaha pro pohodlné nastupování

  Nízká podlaha pro pohodlné nastupování, dostatek místa pro nohy, nastavitelné sedadlo, jednoduché tankování. Pedál pohonu a brzda jsou přizpůsobeny pro příjemnou práci.

Systém zachytávání

 • Systém zachytávání a vedení

  Systém zachytávání a vedení trávy po obou stranách žacího ústrojí zachytává také trávu na okrajích trávníku a přivádí ji k nožům. I hrany trávníku tak lze posekat mimořádně přesně.

Snadné vyprazdňování koše

 • Snadné vyprazdňování koše

  Objemný plastový sběrný koš na trávu lze bez námahy vyprázdnit přímo ze sedadla řidiče a díky promyšlenému provedení se koš také snadno čistí.

1 pedál pojezdu

 • 1 pedál pojezdu
  U speciálního jednopedálového ovládání pojezdu STIHL lze mezi směry pojezdu vpřed a vzad pohodlně přepínat pomocí páky, čímž je usnadněno manévrování. Pedál snímá působící tlak, díky čemuž lze rychlost pojezdu jemně regulovat od stání až po maximální rychlost. K okamžitému zastavení slouží samostatný brzdový pedál.
 
 

Výbava pro dodatečné doplnění

Mulčovací funkce

 • Mulčovací funkce

  Alternativně, při použití mulčovacího klínu, pracuje zahradní traktor v mulčovacím režimu. Přitom se posečená tráva jemně rozmělní a současně se stejnoměrně v pracuje do travního drnu, a tím odpadá nutnost likvidace trávy. To šetří čas a současně se do trávníku vrátí vlhkost a odebrané živiny.

 

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství. Při osobním odběru montáž, předvedení a odborné zaškolení. OSOBNÍ ODBĚR JE MOŽNÝ POUZE NA PRODEJNĚ STOD.

Podobné produkty

Hmotnost 228 kg
Technické parametry: Šířka záběru při sečení cm 95 Maximální sečená plocha m² bis 6.000 Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA (dB[A]) dB(A) 1) 2 Výška sečení mm 30-100 Jmenovitý výkon (kW/k) 6,5 kW / 8,8 PS Zdvihový objem cm³ 344 Objem nádrže l 9 Sběrný koš na trávu l 250 Rozměry - délka včetně koše cm 242 Rozměry - výška cm 116 Zaručená hladina akustického výkonu LwA (dB[A]) dB(A) 100 Převodovka hydrostatisch Rozměry - šířka cm 101 Hmotnost kg 228 Pracovní otáčky ot./min. 2.750

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: