Elektrická pila STIHL MSE 230 C-BQ + golfová čepice STIHL ZDARMA, 1 rok záruky navíc

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 2
 

 STIHL MSE 230 C-BQ je špičková elektropila s výkonem 2,3 kW a zařízením pro napínaní řetězu (B). Balení obsahuje: pilu, lištu, řetěz, kryt a základní sadu nářadí. 

1 rok záruky navíc zde záruka Stihl

DÁREK ZDARMA (dle skladového množství se může dárek lišit)

Dostupnost Do 5 týdnu u Vás
Balení do černé folie ?
Běžná cena 10 721 Kč
Ušetříte 322 Kč (–3 %)
Cena 8 594 Kč bez DPH
10 399 Kč / ks    
Kód produktu 10229
Značka STIHL
Kategorie Pily řetězové
Záruka 2+1 rok po registraci navíc
 

Elektrická pila STIHL MSE 230 C-BQ

Stroj je vybavený elektromotory typu AC - synchronní elektrický motor s uhlíkovými kartáčky na střídavý proud. Elektronická ochrana motoru indikuje přetížení rozsvícením červené LED a automaticky přerušuje přívod proudu do motoru. Použití při profesionální práci se dřevem (restaurátorské a tesařské práce), náročnější práce v interiéru a na zahradě i při přípravě palivového dřeva.

Pila MSE 230 C-BQ má omezovač rozběhového proudu.

Sériová výbava

 • Zařízení pro rychlonapínání řetězu (B)

  Díky zařízení pro rychlonapínání řetězu STIHL (B) je napínání pilového řetězu úplně jednoduché. Po povolení šroubení krytu řetězky je možné rychle a jednoduše napnout pilový řetěz nad ním umístěným stavěcím kolečkem. K tomu není potřebné nářadí.

  Zařízení pro rychlonapínání řetězu (B)

 • QuickStop Super (Q)

  Komfortní brzda řetězu exkluzivně od STIHLu. U QuickStop Super se brzda řetězu navíc aktivuje, jakmile se pustí zadní rukojeť motorové pily. Řetěz se zastaví během velmi krátkého času. Práce, při které se motorová pila musí často zastavovat, lze provádět s QuickStop Super zvláště efektivně a komfortně.

  QuickStop Super (Q)

 • Beznařaďové otevírání víčka olejové nádrže

  Beznářaďové otevírání víčka olejové nádrže

 • Transparentní nádržka oleje

  Pohodlná vizuální kontrola stavu řetězového oleje díky průhledné olejové nádržce. Řetězový olej je možno rychle a pohodlně doplňovat pomocí plnícího systému STIHL.

  Transparentní nádržka oleje

 • Rukojeti s měkkým potahem

  Pila sedí pevně v ruce, díky ergonomickému měkkému držadlu na zadní rukojeti.

  Rukojeti s měkkým potahem

 • Systém mazání řetězu Ematic

  Systém STIHL Ematic se skládá z vodící lišty Ematic, pilového řetězu Oilomatic a olejového čerpadla k regulaci množství nebo snížení dopravovaného množství. Díky speciální konstrukci lišty a řetězu se dostane každá kapka řetězového oleje tam, kde je jí zapotřebí k mazání. Spotřeba oleje se tak může snížit až o 50%.

  Systém mazaní

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.

Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde. Názorné informace o bezpečném použití naleznete v připravovaném instruktážním videu.

Při osobním odběru montáž, předvedení a odborné zaškolení. OSOBNÍ ODBĚR JE MOŽNÝ POUZE NA PRODEJNĚ STOD.

Podobné produkty

Hmotnost 6.7 kg
Délka lišty (cm) 40 CM
Popis: Stroj je vybavený elektromotory typu AC - synchronní elektrický motor s uhlíkovými kartáčky na střídavý proud. Elektronická ochrana motoru indikuje přetížení rozsvícením červené LED a automaticky přerušuje přívod proudu do motoru Oblasti použití je při profesionální práci se dřevem (restaurátorské a tesařské práce), náročnější práce v interiéru a na zahradě i při přípravě palivového dřeva.
Technické parametry: Jmenovité napětí V 230 Příkon kW 2,3 Hmotnost kg 1) 4,8 Hmotnost kg 2) 4,7 Hmotnost kg 4,75 Hladina akustického tlaku dB(A) 3) 93 Hladina akustického výkonu dB(A) 4) 104 Vibrationswert links/rechts m/s² 5) 3,4/4,2 Délka přívodního kabelu 4 m Dělení řetězu 3/8 " P Typ řetězu STIHL Oilomatic Picco Micro 3 (PM3)
Balení lišta, řetěz, kryt a základní sada nářadí

pila mse 230 c-bq v akci


Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
TS Avatar autora Dotaz 16.7.2021 13:17
Dobrý den, má pila omzeovač rozběhového proudu? Děkuji TS
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: