Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 6657 hodnocení
5
6524x
4
64x
3
12x
2
8x
1
49x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

TV Avatar autora Tomáš Valter Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2022
PT Avatar autora Petr Tomáš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2022
TB Avatar autora Tomáš Bureš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2022
JP Avatar autora Jiří Pohan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2022
Skvělá komunikace, slušné ceny, dlouhodobá spolupráce.
ŠC Avatar autora Štěpán Czornyj Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2022
Avatar autora Ondřej Šanda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2022
MV Avatar autora Michal Valenta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2022
RM Avatar autora Radek Mostecký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2022
LM Avatar autora Lenka Mezerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2022
LA Avatar autora Langrová Andrea Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.11.2022
RP Avatar autora Roman Povejšil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.11.2022
Veliká spokojenost.
JK Avatar autora Jaromír Kubát Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.11.2022
LK Avatar autora Lubomir Kalusek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.11.2022
JD Avatar autora Jan Dvořák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.11.2022
100%služby
Avatar autora Marcel Černek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.11.2022
MM Avatar autora Martin Malý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.11.2022
Avatar autora Oldřich Šturma Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2022
KK Avatar autora Karel Klima Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2022
Avatar autora Vladimíra Špaňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2022
MB Avatar autora Miroslav Bauer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2022
Doporučuji ????

Ovládací prvky výpisu

6664 položek celkem