Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 6658 hodnocení
5
6525x
4
64x
3
12x
2
8x
1
49x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

RF Avatar autora Radek Formánek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.5.2020
GB Avatar autora Gabriela Beranová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.5.2020
JS Avatar autora Jiří Svoboda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2020
DP Avatar autora David Polach Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.4.2020
VM Avatar autora Vítězslav Marek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.4.2020
OB Avatar autora Oldřich Balý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.4.2020
PC Avatar autora Petr Chlápek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2020
Bezproblémové a hlavně rychle dodani
JM Avatar autora Jiří Mařinec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2020
BM Avatar autora Blanka Maťáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2020
Obchod vřele doporučuji, rychlost dodání zboží, dostupné ceny, skvělá komunikace.
FK Avatar autora František Kladiva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2020
MB Avatar autora Mgr. Marek Bradáč Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2020
JH Avatar autora Jaroslav Havlík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2020
VC Avatar autora Vladimír Chládek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2020
MK Avatar autora Milan Košťák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.4.2020
DH Avatar autora David Hliva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.4.2020
JK Avatar autora Jana Koutná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.4.2020
L Avatar autora Ladislav Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 28.4.2020
LM Avatar autora Lukáš Masár Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.4.2020
Velmi prijemne jednanie a vystupovanie, rychlost dorucenia.
JP Avatar autora Jana Plichtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.4.2020
rychle dodáno
RT Avatar autora Radek Tihlařík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.4.2020

Ovládací prvky výpisu

6665 položek celkem