Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 6658 hodnocení
5
6525x
4
64x
3
12x
2
8x
1
49x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

LK Avatar autora Lukáš Krahulec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2019
JO Avatar autora Josef Ondrák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2019
JŠ Avatar autora Jana Šťastná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2019
IK Avatar autora Ivana Kalíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.12.2019
Dobrý den. rychlé doručení a super komunikace,děkuji moc a všem doporučuji
LH Avatar autora Lenka Hapštáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.12.2019
Výborná komunikace,ochota a rychlé dodání.
ND Avatar autora Nina Dravecká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.12.2019
SN Avatar autora Světlana Neverklova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.12.2019
Velice dobrá kvalita, slušná cena ,rychlé dodání .Obchod mohu doporučit
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.12.2019
MD Avatar autora Michal Dobeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.12.2019
Maximální spokojenost. Produkt, který jsem si objednal je na velmi dobré úrovni. Doporučuji!!
SM Avatar autora Stanislav Matuška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.12.2019
Velká spokojenost, rychlost, serióznost.
D Avatar autora Diana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.12.2019
Maximalna spokojnost! Skvela komunikacia , rychle dodanie, super ceny , velky vyber! Urcite odporucam!
VK Avatar autora Volodymyr Koroshchenko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.12.2019
JJ Avatar autora Jan Janiga Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2019
Ok
OK Avatar autora Ondřej Kistler Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.12.2019
Tento obchod můžu doporučit. Vše v naprostém pořádku.
NM Avatar autora Nikola Mikolášková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2019
Obchod super, ale chtělo by to možnost zaslání přes zásilkovnu. Geis mi zásilku stále nedovezl...
LT Avatar autora Lubomír Tomek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2019
Rychlé dodání, perfektní komunikace, vřele doporučuji.
JD Avatar autora Jakub Drasnar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2019
Rychle dodani, kominikace, vse OK?
JB Avatar autora Jan Beran Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2019
Nakoupím tam znovu.
ZŽ Avatar autora Zdeněk Žihla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2019
JB Avatar autora Jiřina Beldová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2019
Skvělá komunikace, výborná péče o zákazníka, rychlé dodání. Doporučuji!

Ovládací prvky výpisu

6665 položek celkem