Vyvětvovací pila STIHL HT 135

 
Novinka Doprava zdarma Efekt lupa
 

Vyvětvovací pila STIHL HT 135, délka lišty 30 cm.

1 rok záruky navíc zde záruka Stihl

 

Dostupnost Na dotaz
Balení do černé folie ?
Běžná cena 28 387 Kč
Ušetříte 852 Kč (–3 %)
Cena 22 756 Kč bez DPH
27 535 Kč / ks    
Kód produktu 984/S273
Značka STIHL
Kategorie Pily řetězové
Záruka 2+1 rok po registraci navíc
 

HT 135 benzínová vyvětvovací pila

Vysoce výkonná benzínová vyvětvovací pila od značky STIHL s motorem STIHL 4-MIX® pro profesionální uživatele při ošetřování stromů, v ovocnářství a pro obce. K vyvětvování stromů, odstraňování odumřelého dřeva nebo polámaných stromů a větví po bouřce a také pro řez ovocných stromů. Pilový řetěz 3/8“ PM3, lehká a kompaktní převodovka s odlitým, robustním hákem na větve. Zvlášť tuhá profesionální teleskopická tyč se systémem rychlého přestavení pro velmi přesné nasazení a přesný řez. Celková délka 270 – 390 cm.

 

Sériová výbava

 • Teleskopická tyč

  Praktická teleskopická tyč může být prodloužena z 2,70 m do 3,90 m. Z pevného postoje na pevné zemi jsou tak přístupné i větve ve výši až 5 m. Jednoduché nastavení délky bez použití nářadí.

  Teleskopická tyč

 • Boční napínání řetězu

  Napínání řetězu je prováděno z boku, a tak je zamezeno kontaktu ruky s řetězem.

  Boční napínání řetězu

 • Speciální uzávěr olejové nádrže

  Patentovaný speciální uzávěr pro olejové nádrže. Nádrž může být rychle otevřena a zavřena bez námahy a bez použití nářadí.

  Speciální uzávěr olejové nádrže

 • Měkká rukojeť

  Měkká rukojeť absorbuje vibrace a umožňuje pevný úchop

  Měkká rukojeť

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.

Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde . Názorné informace o bezpečném použití naleznete v připravovaném instruktážním videu.

 

Při osobním odběru montáž, předvedení a odborné zaškolení. OSOBNÍ ODBĚR JE MOŽNÝ POUZE NA PRODEJNĚ STOD.

 

 

Podobné produkty

Hmotnost 6.5 kg
Popis: Vysoce výkonná benzínová vyvětvovací pila od značky STIHL s motorem STIHL 4-MIX® pro profesionální uživatele při ošetřování stromů, v ovocnářství a pro obce. K vyvětvování stromů, odstraňování odumřelého dřeva nebo polámaných stromů a větví po bouřce a také pro řez ovocných stromů. Pilový řetěz 3/8“ PM3, lehká a kompaktní převodovka s odlitým, robustním hákem na větve. Zvlášť tuhá profesionální teleskopická tyč se systémem rychlého přestavení pro velmi přesné nasazení a přesný řez. Celková délka 270 – 390 cm.
Technické parametry: Zdvihový objem cm³ 36,3 Výkon kW 1,4 Hmotnost kg 1) 7,9 Hladina akustického tlaku dB(A) 2) 93 Hladina akustického výkonu dB(A) 2) 109 Hodnota vibrací vlevo m/s² 3) 4,3 Hodnota vibrací vpravo m/s² 3) 4,8 Lišta Rollomatic, délka lišty cm 30 Dělení řetězu 3/8 " P Celková délka (max.) cm 4) 390 Objem palivové nádrže l 0,53
Balení lišta, řetěz, kryt a základní sada nářadí

pila hta 85 v akci


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: