STIHL Tlaková nádrž na vodu

 
 

Obsah 10 litrů.. Tlaková nádrž na vodu pro rozbrušovačky

Dostupnost Do 5 dnů u Vás
Můžeme doručit do
23.7.2024
Běžná cena 2 710 Kč
Ušetříte 136 Kč (–5 %)
Cena 2 127 Kč bez DPH
2 574 Kč / ks    
Kód produktu 11190
Značka STIHL
Webová stránka značky stihl.cz/
Kategorie Rozbrušovací stroje
Záruka 2 roky
 

TLAKOVÁ NÁDRŽ NA VODU: PRAKTICKÁ TLAKOVÁ NÁDRŽ NA VODU PRO ROZBRUŠOVAČE

Díky mobilní tlakové nádrži na vodu STIHL můžete provádět čisté mokré řezy i na staveništi bez přívodu vody. Voda na sebe váže prachové částice a snižuje zanášení vzduchového filtru. Chladí také řezný kotouč, který se zahřívá třením. Velký objem tlakové nádrže na vodu 10 l umožňuje dlouhý provoz. Tlaková nádrž na vodu je vhodná pro profesionální práce ve stavebnictví, pozemním stavitelství a silničním stavitelství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Každý správný zahradník potřebuje kvalitní nářadí. V našem širokém sortimentu najdete vše, co potřebujete pro práci v lese a na zahradě. Zakoupit zde můžete: sekačky, akumulátorové stroje značky STIHL, řetězové pily a příslušenství, různé typy křovinořezů a všeho, co je k nim třeba, dále sofistikované nůžky na živý plot, různé foukače, vysavače a rosiče.

Na řezání doporučujeme rozbrušovací stroje značky STIHL. Na čištění využijete vysavače či vysokotlaké čističe. Mezi doplňkovým sortimentem najdete: kanystry, nůžky, pily, sapiny, háky, tašky a kufry na nářadí, klíny a sekery. K údržbě a prodloužení životnosti strojů se hodí oleje, maziva a čistící prostředky. Nezbytnou částí zážehového motoru jsou u nás k dostání zapalovací svíčky.

Důležitá je samozřejmě i ochrana vlastního zdraví. STIHL nabízí sortiment kvalitních oděvů a ochranných pomůcek. A aby Vám to při práci slušelo máme pro Vás reklamní oblečení a hračky pro malé pomocníky od značky STIHL.

Prodloužená záruka Stihl na 3 roky (registrace zboží do 30 dní) platí pouze pro koncové zákazníky.    

Pro firemní zákazníky ( nakupující na IČO) platí záruka 1+1 rok navíc po registraci.    

Na všechny nové stroje STIHL můžete po registraci získat +1 rok záruky zdarma.

Jediné, co potřebujete, je najít výrobní číslo vašeho nového stroje – samotná registrace pak nezabere déle než tři minuty. Pouze je potřeba záruku prodloužit do 30 dní od koupě stroje.

Tak s chutí do toho. Získat delší záruku