Ukazatel směru řezu pro STIHL FW 20

 
 

Ukazatel směru řezu pro STIHL FW 20.

Dostupnost Do 5 dnů u Vás
Můžeme doručit do
27.5.2024
Běžná cena 1 330 Kč
Ušetříte 67 Kč (–5 %)
Cena 1 044 Kč bez DPH
1 263 Kč / ks    
Kód produktu 14010
Značka STIHL
Webová stránka značky stihl.cz/
Kategorie Rozbrušovací stroje
Záruka 2 roky
 

UKAZATEL SMĚRU ŘEZU: PŘESNÉ VEDENÍ VAŠÍ ROZBRUŠOVACÍ PILY NA VELKÉ VZDÁLENOSTI

Ukazatel směru řezu STIHL umožňuje přesné vedení rozbrušovačky STIHL při delších řezech. Za tímto účelem připevněte na vodicí vozík STIHL FW 20 ukazatel směru řezu. Tímto způsobem můžete i na delších trasách ve stavebnictví a při stavbě silnic jednoduše a pohodlně udržovat zamýšlený směr. Před zahájením řezání se vám zobrazí dráha řezání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Každý správný zahradník potřebuje kvalitní nářadí. V našem širokém sortimentu najdete vše, co potřebujete pro práci v lese a na zahradě. Zakoupit zde můžete: sekačky, akumulátorové stroje značky STIHL, řetězové pily a příslušenství, různé typy křovinořezů a všeho, co je k nim třeba, dále sofistikované nůžky na živý plot, různé foukače, vysavače a rosiče.

Na řezání doporučujeme rozbrušovací stroje značky STIHL. Na čištění využijete vysavače či vysokotlaké čističe. Mezi doplňkovým sortimentem najdete: kanystry, nůžky, pily, sapiny, háky, tašky a kufry na nářadí, klíny a sekery. K údržbě a prodloužení životnosti strojů se hodí oleje, maziva a čistící prostředky. Nezbytnou částí zážehového motoru jsou u nás k dostání zapalovací svíčky.

Důležitá je samozřejmě i ochrana vlastního zdraví. STIHL nabízí sortiment kvalitních oděvů a ochranných pomůcek. A aby Vám to při práci slušelo máme pro Vás reklamní oblečení a hračky pro malé pomocníky od značky STIHL.

Prodloužená záruka Stihl na 3 roky (registrace zboží do 30 dní) platí pouze pro koncové zákazníky.    

Pro firemní zákazníky ( nakupující na IČO) platí záruka 1+1 rok navíc po registraci.    

Na všechny nové stroje STIHL můžete po registraci získat +1 rok záruky zdarma.

Jediné, co potřebujete, je najít výrobní číslo vašeho nového stroje – samotná registrace pak nezabere déle než tři minuty. Pouze je potřeba záruku prodloužit do 30 dní od koupě stroje.

Tak s chutí do toho. Získat delší záruku