Motorová pila STIHL MS 212 C-BE + olej HP 100 ml + 1 rok záruky navíc ZDARMA

 
Novinka Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 3
 

STIHL MS 212 C-BE. Motorová pila s motorem 2-MIX. Délka lišty 35 cm. Balení obsahuje: pilu, lištu, řetěz, kryt

1 rok záruky navíc zde záruka Stihl

 

Dostupnost Do 5 dnů u Vás
Můžeme doručit do
30.4.2024
Běžná cena 11 190 Kč
Ušetříte 307 Kč (–2 %)
Cena 8 994 Kč bez DPH
10 883 Kč / ks    
Kód produktu 16733
Značka STIHL
Webová stránka značky stihl.cz/
Kategorie Pily řetězové
Záruka 2+1 rok po registraci navíc / 1+1 rok po registraci na IČO *
 

Motorová pila STIHL MS 212 C-BE, 1,8 kW

#ShowMore#

Kompaktní benzínová řetězová pila STIHL MS 212 C-BE se vyznačuje širokou škálou aplikací pro řezání dřeva. Pila má výkonný motor STIHL 2-MIX, který kombinuje velmi dobrý řezný výkon s nízkou spotřebou paliva. Antivibrační systém STIHL vám umožní pracovat tak, abyste nezatěžovali svaly a klouby. Ovládání jednou pákou umožňuje provádět všechny funkce jednou rukou. Práci usnadňuje stabilní opora drápů. Pomáhá vám připevnit pilu ke dřevu a provádět přesné řezy. Odolný filtrační prvek vyrobený z netkaného materiálu zajišťuje dlouhé servisní intervaly. Pro použití ve sněhu jsou k dispozici speciální polyamidové filtry. Další praktická vlastnost STIHL MS 212 C-BE: když si v práci odpočinete, pila je okamžitě připravena k opětovnému spuštění, protože kombi páka s funkcí stop se automaticky vrátí do pracovní polohy. Boční napínač řetězu usnadňuje bezpečné a snadné napínání řetězu a podporuje tak nepřetržitý provoz. Diagnostická zásuvka je užitečná při servisu pily u prodejce. Tato výkonná benzínová řetězová pila s STIHL ErgoStart je ideální pro řezání palivového dřeva, zahradnictví a terénní úpravy a pro udržování pořádku na vašem soukromém pozemku. Díky svému silnému motoru zvládne velmi širokou škálu úkolů bez ohledu na to, zda jste soukromý uživatel, profesionál v zahradnictví a krajinářství nebo řemeslník. STIHL MS 212 C-BE je vhodný i pro kácení malých stromů. Systém STIHL ErgoStart umožňuje nastartovat motor rovnoměrně a pomalu pomocí startovací šňůry, aniž byste museli tahat za šňůru, čímž se snižuje energie potřebná ke spuštění pily. Okamžitý napínač umožňuje snadno a rychle napnout řetězovou pilu bez použití jakéhokoli nářadí.

Balení obsahuje:

lištu, řetěz, kryt

Rozteč motorové pily 3/8"P
Délka vodítka cm 35
Zdvihový objem cm³ 38.6
Výkon kW  1,8 
Síla Um 2.4
Hmotnost kg 1) 4.9
Poměr hmotnosti a výkonu kg/kW 2.7
Hmotnost sady kg 2) 5.58
Hladina akustického tlaku dB(A) 3) 103
Hodnota vibrací vlevo / vpravo m/s² 4) 3,1/3,7

1) Bez paliva, lišty a řetězu
2) Bez paliva, s lištou a řetězem
3) Nejistota měření podle směrnice 2006/42/ES = 2 m/s²
4) Nejistota měření podle směrnice 2006/42/ES = 2,5 dB( A)

Sériová výbava 

 • Rychloupínač řetězové pily (B)

  Rychloupínač řetězové pily (B)

  Rychloupínací systém řetězu STIHL (B) usnadňuje napínání řetězu. Po uvolnění krytu řetězového kola lze řetězovou pilu rychle a pohodlně napnout pomocí nastavovacího kolečka - bez použití jakéhokoli nářadí.

 • Ruční palivové čerpadlo

  Ruční palivové čerpadlo

  Ruční palivové čerpadlo dodává palivo do karburátoru stisknutím tlačítka. Tím se snižuje počet tahů za startovací lanko potřebné ke spuštění zařízení po dlouhém stání.

  Praktický uzávěr nádrže

  Praktický uzávěr nádrže

  Speciální, patentované uzávěry palivových a olejových nádrží. Nádrže mechanických zařízení vybavené takovými zátkami lze rychle otevřít a zavřít - bez použití síly nebo jakýchkoli nástrojů. (Fotka se blíží realitě).

 • STIHL ErgoStart (E)

  STIHL ErgoStart (E)

  Pružina umístěná mezi kladkou startovacího lana a klikovým hřídelem kompenzuje kolísání zatížení startovacího lana, takže jsou pro obsluhu téměř nepostřehnutelné. Výsledek: Ve srovnání s konvenčními startovacími systémy snižuje systém STIHL ErgoStart sílu potřebnou ke spuštění zařízení na polovinu a umožňuje snížit startovací rychlost přibližně o dvě třetiny.

Průhledná nádrž na olej

Průhledná nádrž na olej

Plná kontrola plnění nádrže. Díky průhledné nádrži máte plný výhled na hladinu oleje. Olej lze rychle a pohodlně doplnit.

Motor STIHL 2-MIX

Motor STIHL 2-MIX

Dvoudobý motor STIHL s technologií 2-MIX poskytuje vysoký výkon s úsporou paliva až 20 % ve srovnání s dvoudobými motory STIHL podobného výkonu bez technologie 2-MIX. Výfukové emise se sníží přibližně o 50 %.

Čtyřkanálová technologie STIHL

Čtyřkanálová technologie STIHL

Směs paliva a vzduchu se před zapálením víří ve čtyřech kanálech. To zajišťuje lepší spalování paliva a výrazně zvyšuje účinnost motoru. Výsledek: nižší spotřeba paliva a vysoký točivý moment v širokém rozsahu otáček.

Antivibrační systém

Antivibrační systém

Silné vibrace přenášené přes rukojeti mechanických zařízení mohou vést k nemoci z vibrací. Z tohoto důvodu společnost STIHL vyvinula antivibrační systém. U mechanických zařízení vybavených AV systémem úchopové zóny výrazně snižují počet vibrací produkovaných spalovacím motorem a pracovním nástrojem.

KOMPENZÁTOR

KOMPENZÁTOR

Čištění filtru je nutné pouze tehdy, když výkon motoru výrazně poklesne. Kompenzátor STIHL umístěný v karburátoru zajišťuje, že i přes zvýšení znečištění vzduchového filtru zůstane výkon motoru, obsah škodlivých látek ve výfukových plynech a spotřeba paliva delší dobu konstantní. To umožňuje delší provoz bez nutnosti servisu.

Kombinovaná páka s tlačítkem STOP

Kombinovaná páka s tlačítkem STOP

USNADŇUJE OBSLUHU. Na kombi páce je potřeba pouze jedna výchozí poloha. Díky funkci Stop se páka po vypnutí automaticky vrátí do pracovní polohy. Díky tomu lze vyhřívané zařízení okamžitě spustit.

 

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.

Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde. Názorné informace o bezpečném použití naleznete v připravovaném instruktážním videu.

 

OSOBNÍ ODBĚR JE MOŽNÝ POUZE NA PRODEJNĚ STOD.

 

motorovka, benzinová pila, hobby řetězová pila

Podobné produkty

Délka lišty (cm) 35 CM
Výkon (kW) 1,8 kW
Zdvihový objem (cm3) 30,1
Technické parametry: Rozteč motorové pily 3/8"P Délka vodítka cm 35 Zdvihový objem cm³ 38.6 Výkon kW / HP 1,8 / 2,4 Síla Um 2.4 Hmotnost kg 1) 4.9 Poměr hmotnosti a výkonu kg/kW 2.7 Hmotnost sady kg 2) 5.58 Hladina akustického tlaku dB(A) 3) 103 Hodnota vibrací vlevo / vpravo m/s² 4) 3,1/3,7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Každý správný zahradník potřebuje kvalitní nářadí. V našem širokém sortimentu najdete vše, co potřebujete pro práci v lese a na zahradě. Zakoupit zde můžete: sekačky, akumulátorové stroje značky STIHL, řetězové pily a příslušenství, různé typy křovinořezů a všeho, co je k nim třeba, dále sofistikované nůžky na živý plot, různé foukače, vysavače a rosiče.

Na řezání doporučujeme rozbrušovací stroje značky STIHL. Na čištění využijete vysavače či vysokotlaké čističe. Mezi doplňkovým sortimentem najdete: kanystry, nůžky, pily, sapiny, háky, tašky a kufry na nářadí, klíny a sekery. K údržbě a prodloužení životnosti strojů se hodí oleje, maziva a čistící prostředky. Nezbytnou částí zážehového motoru jsou u nás k dostání zapalovací svíčky.

Důležitá je samozřejmě i ochrana vlastního zdraví. STIHL nabízí sortiment kvalitních oděvů a ochranných pomůcek. A aby Vám to při práci slušelo máme pro Vás reklamní oblečení a hračky pro malé pomocníky od značky STIHL.

Prodloužená záruka Stihl na 3 roky (registrace zboží do 30 dní) platí pouze pro koncové zákazníky.    

Pro firemní zákazníky ( nakupující na IČO) platí záruka 1+1 rok navíc po registraci.    

Na všechny nové stroje STIHL můžete po registraci získat +1 rok záruky zdarma.

Jediné, co potřebujete, je najít výrobní číslo vašeho nového stroje – samotná registrace pak nezabere déle než tři minuty. Pouze je potřeba záruku prodloužit do 30 dní od koupě stroje.

Tak s chutí do toho. Získat delší záruku